قبل از هر چیز دیگری، آدرسهای بک لینک چه چیزی هستند؟
اساساً اینها هایپرلینکهایی از سایتهای دیگر هستند که به وب وب سایت ویا وبلاگ شما متصل می شوند و از روی این آدرس های بک لینک، وب سایتهای دیگر افراد به وب سایت شما متصل می گردد.این مقاله کوتاه نشان دهنده ء اهمیت لینک های ورودی برای کسب و کار اینترنتی شما و همچنین چگونه و به چه روشی بازاریابی مقاله می تواند در ساخت سایتهای بک لینک به شما یاری کند. این اقدام برای بالا بردن آمار تعداد بازدید کنندهء وب سایت شما و قرار گرفتن در رتبه ء اول و بالاترین سطح توصیه می گردد. یک تصویر خوب از یک صفحه وب درجه یک، مانند سایتهای مرجع می باشد.سایتهای قوی و معتبر شامل مقدار زیادی از مطالب هستند و غالباً مردم هنگام جستجو اطلاعات با این سایتها مواجه می شوند.

نیازی به گفتن نیست؛چالش با این وب سایتهای قدرتمند دشوار و گاهی غیر ممکن می باشد.پس برای داشتن تعداد زیادی بازدید کننده و درآمد بیشتر، بایستی بر روی این کار تاکید داشته باشید.ممکن می باشد برای دانستن دقیق این موضوع و دستیابی به آن البته بدون خرج کردن مقدار زیادی پول، مضطرب باشید. آیا تا به حال شما در مورد بازاریابی مقاله چیزی شنیده اید؟ اگر نشنیده اید پس واقعاً فرصت بسیار خوبی را از دست داده اید.

بازاریابی مقاله یک استراتژی بدون هزینه می باشد که موجب شناخت وب وب سایت شما، تولیدات و خدمات و سرویسهای شما میشود. این موضوع شامل تولیدات و همچنین ارسال بخشهایی از محتوای دایرکتوری مقالات مختلف بوده و برای شناخت وب وب سایت شما و اطلاع رسانی از کسب و کار اینترنتی شما می باشد. برخلاف شیوه های دیگر، وقت و پول شما با بازاریابی مقاله تلف نمی گردد.همانگونه که انتظار می رود، بعضی مدارک مورد نیاز برای قابل تصور بودن این مطا لب برای شما موجود می باشد.
برای شروع،‌این روش خاص تا زمانی که درتهیه مقالات به چیره دستی برسید هزینه ای در بر نخواهد داشت.اگر می خواهید خودتان مقاله بنویسید بایستی خودتان را آماده کنید؛ زیرا که برای انجام این کار بایستی زمان زیادی صرف کنید.آن چیز که شما برای اجرا بایستی انجام دهید، برنامه ای برای تهیه محتوای مقاله می باشد. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. همچنین برای انجام مسئولیت و رسیدگی به دیگر عناصرموثر در ایجاد کسب وکار اینترنتی نیاز به زمان دارید.شما بایستی ساعات خاصی برای ذخیره مطالب مقالهء خود در نظر بگیرید،این برنامه شما بایستی بدون شکست انجام گردد.برای این کار به مطالب زیادی در یک زمینهء واحد نیاز دارید که همچنین بایستی تآثیرگذار نیز باشد.این یکی از شرط های مهم بوده و برای داشتن تآثیرگذاری در کار نمی توانید این شرط را رعایت نکنید.این کار ممکن می باشد به ظاهر امری دست نیافتنی برای کسب و کارهای مبتنی بر شبکه و اپراتورهایی مانند خود شما باشد.اگر شما زمانی برای انجام این کاربه صورت منظم و یا اعتماد به نفس لازم برای تهیهء محتوای مقالات چشمگیر را ندارید، می توانید از فعالیتهای نویسندگان مقالات مستقل و یا سرویس دهندگان مقالات بهره گیری کنید.
قیمتهای آنها نسبت به شبهه نویسنده ها(ghostwriters) فوق العاده پایین تر می باشد.همچنین آنها در زمان کوتاهی قادر به نوشتن مقدار قابل توجهی مقاله می باشند.این موضوع بسیار مهم می باشد که شما ماهرانه و با تجربه از مطالب نویسندگان، با اعتماد برای نوشته و مقالات خود بهره گیری کنید.این کار باعث محبوبیت وب سایت شما و همچنین بالا رفتن سطح ترافیک وب سایت شما می گردد و می توانید روی این مطلب تکیه کنید. پس مطمئن می شوید که با عده ای از مردم مواجه هستید که واقعاً‌ می دانند به دنبال چه هستند و چه کاری انجام می دهند.

هر بار که مقالات شما در وب وب سایت شما منتشر گردید،وب وب سایت و یا وبلاگ شما تبلیغات بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد.لینکی که در پایان مطالب خود به عنوان مقاله قرار می دهید وهنگامی که از لینک های ورودی برای وب سایت خود بهره گیری می کنید در واقع از تبلیغاتی کوچک که در خدمت کسب و کار آنلاین شما هستند بهره گیری کرده اید . پس این وضعیت برنده برنده می باشد؛ برای شما تبلیغات بیشتر، افزایش نظاره کنندگان صفحات. و هنگامی که وب وب سایت ارسال مقاله، کاربران بیشتری برای خدمات و سرویسهای خود داشته باشند، سود بیشتری نیز عاید شما خواهد گردید.

برای ارسال مقاله به اندازه دلخواه آزاد هستید.در واقع با ارسال هر مقاله با تشویق مواجه خواهید گردید. اطمینان داشته باشید با ارسال هر کدام از مقالات و هر یک از نوشته های نویسندگان دایرکتوری آنلاین، جاودانه خواهید گردید.البته با در نظر داشتن پروتکلها، مطالعه و مطالعه لیست نوشتارهای خود،طرح سوالات رایج و دور بودن از مسائل مشکل ساز.اگر این طور نباشد حساب شما به حالت تعلیق درآمده و مطالب شما چاپ نخواهد گردید.همانند دیگر مسائل بایستی با قوانین و سیاستهای مختلف این کار،خود را عادت داده و بعد از یک دوره ارسال مطالب و تطبیق با موردها کاری، تمامی آن قوانین به صورت عادی و ساده خواهند گردید.
اگر شما از مقالهء ترویج و به کارگیری آدرسهای بک لینک بهره گیری نکنید، به واقع شما مزایای آن را از دست خواهید داد. چرا فکر می کنید تعداد بیشماری مقاله در همهء دایرکتوری های مقاله هست؟ پاسخ واضح می باشد؛ بسیاری از مقالات ارسال شده توسط بازاریابان اینترنت انجام میشود. هنگامی که شما از ترویج و چاپ مقاله و پیاده سازی آن بهره گیری کنید، خواهید دید که چرا بسیاری از مردم به استراتژی گسترش و ایجاد آدرسهای بک لینک وابسته هستند و به آن تکیه می کنند.

این مطلب را هم بخوانید :   نکته برای وبمسترها: تفاوت بک لینک دائمی با رپورتاژ خبری

بک لینک رایگان

گرفتن بک لینک یکی از روش های افزایش بازدید وب سایت می باشد اما بایستی توجه داشته باشید که هزینه گرفتن بک لینک خوب ممکن می باشد بالا باشد و در توان و بودجه مالی شما نباشد اما نگران نشوید زیرا حتماً نیاز به هزینه های زیاد برای بدست آوردن بک لینک نیست در ادامه مقالات وبلاگ وب سایت گستر قصد داریم تا به مناسب ترین روش های کسب بک لینک رایگان بپردازیم.
۱. بک لینک رایگان در شبکه‌های اجتماعی

امروزه خیلی از متخصصان حوزه سئو و بازاریابی ، شبکه‌های اجتماعی را جایگزینی قدرتمند برای موتورهای جستجو می‌دانند ! البته این موضوع به گونه مطلق صحیح نیست اما نمی‌توان اهمیت شبکه‌های اجتماعی را نیز صرف نظر کرد. شبکه‌های اجتماعی معتبر نزد موتورهای جستجو بخصوص گوگل نیز اهمیت ویژه‌ای دارند و اگر بتوانید فعالیت لینک بیلدینگ خود را بیشتر در آنها متمرکز کنید مسلماً بازدهی فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.
مانند شبکه‌های اجتماعی معتبر میتوانیم به فیس بوک ، گوگل پلاس ، لینکدین ، توییتر ، کلوب و … تصریح نمود.
شما پس از عضویت در هرکدام از این شبکه‌ها اضافه بر به اشتراک گذاری لینک مقالات خود میتوانید با ساخت صفحه اختصاصی برای وب سایت خود ، یک لینک مستقیم به صفحه اصلی وب سایت‌تان ارجاع دهید.
مطمئن باشید یکی از مناسب ترین شیوه های بدست آورردن بک لینک رایگان می باشد.
۲. بک لینک رایگان با تولید محتوای با کیفیت

هنوزهم خیلی از سئوکاران بر سر این موضوع که “محتوا پادشاه می باشد” سر و دست می‌شکنند و با قطعیت کامل میگویند بدون محتوا هیچگاه …! این حرف از نظر ما درست نیست و هیچگاه نمیتوان بدون در نظر گرفتن لینک بیلدینگ و فقط با انتشار محتوای مناسب به مناسب ترین جایگاه مناسب دست پیدا نمود. اما همینجا به شما میگوییم که یکی از لازمه‌های تاثیر مثبت لینک بیلدینگ تولید محتوای با کیفیت می باشد و اگر میخواهید مناسب ترین نتیجه را از لینک بیلدینگ خود کسب کنید حتماً تولید محتوای اختصاصی و با کیفیت را در دستور کار خود قرار دهید.
اما تولید محتوای با کیفیت چگونه به دریافت بک لینک مجانی مرتبط می گردد؟
جواب ساده می باشد اما شاید یک راهکار فوری نباشد؛ اکثر کاربران اینترنت برای خود وبلاگی برای انتشار علایق ، ایده‌ها و عقاید خود دارند، مطمئن باشید اکثر کاربران امروز اینترنت آنقدر باهوش هستند که فرق بین یک وب سایت تولید کننده محتوای اختصاصی و کپی کننده محتوای دیگران را می‌فهمند. شما با تولید محتوای اختصاصی این شانس را به مقالات وب سایت خود می‌دهید تا توسط کاربران خود بازنشر شوند و اینگونه یکی دیگر از طبیعی‌ترین انواع بک لینک رایگان را دریافت خواهید نمود.
اگر طریقه انتشار مقالات با کیفیت‌تان ادامه داشته باشد مطمئناً از طرف وب سایت‌های معتبر مرتبط با حوزه شما نیز به همین روش بکلینک‌های بسیار با کیفیتی دریافت خواهید نمود.
به زودی روش‌های دیگری برای دریافت بک لینک رایگان طبیعی و با کیفیت معرفی خواهیم نمود. پس این صفحه را دنبال کنید.
۳. بک لینک رایگان با فعالیت در انجمن‌ها

انجمن‌های بزرگ زیادی هستند که برای فعالیت مثبت شما اهمیت قائلند؛ در این انجمن‌ها شما میتوانید مقالات اختصاصی خودتان را بازنشر کنید و در انتها یک لینک منبع به وب سایت خودتان بدهید. البته در بعضی از انجمن‌ها امکان درج لینک در متن تاپیک نیز هست اما بایستی دقت کنید که چگونه و به چه کلماتی لینک می‌دهید و آنقدر تاپیک را لینک گذاری نکنید که به عنوان تبلیغات تاپیک شما را حذف کنند.
یک نکته مهم : کوشش کنید این فعالیت را در انجمن‌هایی انجام دهید که پربازدید و فعال باشند ؛ تاپیک شما اگر مورد بحث دیگر کاربران قرار گیرد و داغ گردد تاثیر بسیار بالاتری برای شما خواهد داشت . در ضمن در صورت امکان کوشش کنید عنوان تاپیک و عنوان مقاله اصلی در وب سایت شما یکسان نباشد.
۴. بک لینک رایگان برای استارتاپ‌ها

خبر خوب برای استارتاپ‌ها ؛ بک لینک رایگان از وب سایت‌های معتبر خارجی بگیرید.
اگر وب سایت شما یک استارتاپ می باشد (حتی اگر نیست) وب سایت‌های معتبر زیادی وجود دارند که امکان درج استارتاپ‌ها را بصورت رایگان می‌دهند و شما میتوانید با ذکر توضیحات مختصر ، آدرس وب سایت خود را بعنوان یک استارتاپ معرفی کنید و بک لینک مجانی بگیرید.
به زودی یک لیست از این وب سایت‌ها قرار می‌دهیم.
۵. بک لینک مجانی با ارسال نظر در وب سایت‌ها

معمولاً اکثر وب سایت‌ها، امکان درج نظر برای کاربران خود را فراهم می‌کنند و همراه با نظر کاربر ، آدرس وب سایت یا وبلاگ او را نیز لینک می‌کنند. اگر عادت به وبگردی زیاد دارید و وقت خود را صرف خواندن مقالات مختلف در وب سایت‌های گوناگون میکنید پس چرا از اینکار خود یک بهره گیری مفید نمیبرید ؟ از همین امروز شروع کنید و هر مقاله‌ای را که میخوانید با یک نظر هم از نویسنده مقاله تشکر کنید(نقد ، پیشنهاد) و هم یک امتیاز مثبت برای خودتان کسب کنید !
البته بیشتر از ۹۹.۹۹ درصد لینکهای موجود در قسمت نظرات به صورت Nofollow درج میشوند اما مراقب باشید این دلیلی برای منصرف شدن‌تان از این راه ساده برای بدست آوردن بک لینک مجانی نشود. اگر وب سایت مورد نظر یک وب سایت معتبر بوده و مقاله مورد نظر شما نیز ارتباطی موضوعی (هرچند ناچیز) با وب سایت شما داشته باشد شک نکنید که صرف نظر از فالاو یا نوفالاو بودن ، این بکلینک برای وب سایت شما مفید خواهد بود.
البته کوشش کنید به صورت اسپم‌وار در این روش زیاده روی نکنید!
در لینک بیلدینگ اصولی در نظر داشتن طبیعی رفتار کردن حرف اول را میزند. پس طبیعی رفتار کنید تا به مشکلی برنخوید.
۶. بک لینک رایگان در پروفایل وب سایت های معتبر

این مطلب را هم بخوانید :   فکر کردن کافی است، بک لینک های مورد نطرمان را درست کنیم


یکی دیگر از روشهای کسب بکلینک رایگان برای وبلاگ و وب سایت شما ، بهره گیری از پروفایل خود در وب سایت های معتبر می باشد. در حال حاضر اکثر انجمنهای ایرانی پس از ثبت نام امکان درج یک آدرس وب سایت، بعنوان وب سایت شخصی را به شما می‌دهند. حالا اگر میخواهید چند بک لینک با کیفیت و رایگان برای وبلاگ خودتان بگیرید پیشنهاد میکنیم همین امروز چند انجمن مطرح ایرانی مانند : پرشین تولز ، هم میهن ، نوعروس ، پیچک و … را انتخاب کنید و فعالیت خودتون رو برای بدست آوردن بکلینک رایگان شروع کنید.

ساختن بک لینک

سایت ما حاوی مقالات مفید آموزشی درباره سئوی سایت است

برای پیدا کردن مطلب مورد نظر می توانید موضوع مورد نظر خود را جستجو نمایید

 

ایجاد لینک از وب سایت های دیگر بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد همانگونه که لینک سازی کاره خطرناکی می باشد بایستی با دقت و احتیاط انجام گردد . می توانید برای لینک سازی در وب سایت خود از انجمن ها و وبلاگ ها بهره گیری کنید و مقاله های وب سایت خود را در ان ها قرار دهید.
حال به مورد هایی که بایستی در لینک سازی رعایت کنید تصریح می کنیم :
*کوشش کنید بک لینک سازی شما بصورت طبیعی باشد و از ابزارهای بک لینک سازی بهره گیری ننمایید.
*برای لینک دادن به صفحات وب وب سایت از کلمات کلیدی مختلف بهره گیری کنید .
* برای لینک دادن به وب وب سایت از نام برند خود بهره گیری کنید.
*از وب سایت ها و صفحات مرتبط بک لینک را دریافت کنید.
*بر روی کلمه کلیدی خاصی تمرکز نکنید.
*از خریدن بک لینک و تبادل لینک پرهیز کنید.

کیفیت و حجم مطالب وب وب سایت

این مطلب را هم بخوانید :   نکته سئو : چرا بک لینک ها مهم هستد؟ و چگونه بک لینک بدست بیاوریم؟


هر چه مطالب وب وب سایت شما عمیقتر باشد و اطلاعات کاملتر و جامعتری در ان قرار داشته باشد تاثیر بهتری در سئو وب سایت شما خواهد داشت و کاربر مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری می کند و جذب وب سایت شما می گردد پس توصیه می گردد حداقل 10 سطر متن برای صفحات وب وب سایت خود داشته باشید و موضوع را از ابعاد گوناگون مطالعه کنید تا نیاز کاربر با خواندن مقاله های وب سایت شما برطرف گردد .
موضوع مقالات وب وب سایت
مقالات وب وب سایت حتما بایستی در زمینه شغلی شما باشد .همانگونه که با مشتریان خود در تماس هستید بایستی از نیازهای انها اگاهی داشته باشید و براساس نیازهای انها مطالب وب سایت را فراهم کنید تا نیاز مشتری با مقالات و اطلاعات وب وب سایت برطرف گردد ایجاد مقالات مفید و مرتبط با نیازهای ان ها به برند شدن وب سایت شما یاری می کند زیرا ان ها سایتی را می یابند که به نیاز های ان هارا در زمینه شغلی شما پاسخ داده گردد .

برند سازی مناسب

اگر شرکت معتبری هستید و فعالیت شغلی شما از سایر شرکت های دیگر متمایز و برتر می باشد بایستی روی برند خود متمرکز شوید زیرا موتورهای جستجو امروزه توجه زیادی به برندینگ دارند و اهمیت زیادی برای ان قائل هستند والگوریتم هایی را برای تشخیص برند معتبر طراحی کرده اند .

سرعت وب وب سایت

یکی از فاکتورهای مهم موتورهای جستجو برای رنکینگ وب وب سایت سرعت وب وب سایت می باشد هر چه از افکت ها و المان های گرافیکی سنگین کمتر بهره گیری گردد و سرعت لود شدن وب سایت بالا باشد مناسب تر می باشد ,توصیه می گردد به جای هاست اشتراکی از هاست اختصاصی بهره گیری کنید که سرعت بالاتری دارد.