رپورتاژ آگهی چیست؟ شاید بارها نام رپورتاژ آگهی را شنیده باشید اما مفهوم دقیق آن را ندانید. می‌توانیم اینگونه رپورتاژ آگهی را معرفی کنیم :

 ”  رپورتاژ آگهی مطلبی می باشد که شما در مورد محصول ، خدمات اطلاعات کافی را به کاربران آنلاین میدهید که اضافه بر یک تبلیغ خوب برای شما ، می تواند در برند سازی برایتان بسیار موثر باشد.” رپورتاژ آگهی فواید متعددی داشته می باشد که شما می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید.

وقتی که شما از رپورتاژ آگهی بهره گیری کنید اعتبار وب سایتتان نیز در موتورهای جستجو بالا می رود مثل گوگل . پس در نهایت با طریقه افزایش اعتبار وب وب سایت شما در موتورهای جستجو می توانید تاثیر خوبی نیز در بازدید از وب سایتتان نظاره نمایید که البته تاثیرات مثبتی در اندازه فروشتان نیز داشته می باشد.

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای انلاین و وب وب سایت ها ترجیح میدهند که از خرید رپورتاژ آگهی برای رسیدن به موفقیت بهره گیری کنند.

در صورتی که شما هم می خواهید یک رپورتاژ آگهی خوب بخرید بایستی آژانس خوبی را انتخاب کنید که در زمینه رپورتاژ آگهی فعال باشد. اگر شما قصد دارید که اندازه رتبه تان را در موتورهای جستجو بالا ببرید بایستی خرید رپورتاژ آگهی تان را در وب سایت های معتبر و معروفی زیرا زومیت ، دیجیاتو ، خبرگزاری فارس ، ایسنا و ایلنا و … انجام بدهید تا بتوانید در دنیای اینترنتی به خوبی دیده شوید.

در ادامه این مطلب به یکی از مناسب ترین آژانس های خرید رپورتاژ تصریح شده می باشد که شما می توانید از آن برای رسیدن به هدفتان بهره گیری کنید.

 معرفی یک آژانس معتبر برای خرید رپورتاژ آگهی

یکی از مناسب ترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ‌که مدت‌ها در زمینه خرید رپورتاژ آگهی فعالیت می کند و همچنین خدماتی در این ارتباط را در وب سایت های پربازدید ایران ارائه می نماید ، آژانس دیجیتال مارکتینگ رپورتاژ ادز می باشد. این آژانس با وب سایت های خبری زیادی همکاری دارد که تعدادشان بیشتر از 140 وب سایت خبری می باشد.

این مطلب را هم بخوانید :   نکته سئو : چرا بک لینک ها مهم هستد؟ و چگونه بک لینک بدست بیاوریم؟

شما می توانید برای خرید رپورتاژ اگهی در وب سایت های خبری با ادز مشاوره های رایگانی داشته باشد البته جالب می باشد بدانید که تا کنون در وب سایت های خبری بیش از 4000رپورتاژ آگهی از طرف رپورتاژ ادز انتشار داده شده می باشد.

رپورتاژ آگهی چیست؟ قبل از هرچیزی ممکن می باشد برای شما این سوال پیش بیاید که رپورتاژ آگهی دقیقاً به چه معناست؟ در جواب به زبان ساده بایستی خدمت شما بگوییم که مقصود از رپورتاژ آگهی این می باشد که تبلیغ شما در قالب یک مقاله خبری تبلیغاتی همراه با تعدادی تصاویر و لینک مناسب در یک وب سایت با شرایط مناسب، منتشر می گردد و برای همیشه در آن وب سایت باقی می ماند.
امروزه رپورتاژ آگهی مناسب ترین بک لینک ممکن می باشد . دلیل این امر این می باشد که بک لینک های مدنظر شما برای همیشه در وب سایت های رپورتاژ کننده ثبت خواهند گردید و هیچگاه حذف نمی شوند.
امیر قمصری همواره به شما بیان کرده می باشد خرید بک لینک بد می باشد به دلیل اینکه در صورت عدم تمدید همیشگی، روزی لینک شما از وب سایت مربوطه حذف خواهد گردید و پس از مدتی منجر به افت رتبه شما خواهد گردید که اگر تعداد این حذف ها زیاد گردد مشمول جریمه قطعی گوگل خواهید گردید، که در صورتی که رپورتاژ آگهی انجام دهید با در نظر داشتن اینکه شما می توانید همزمان چندین بک لینک را برای خود به صورت همیشگی بسازید، تاثیر بسزایی در پیشرفت سئو وب سایت شما خواهد داشت.

این مطلب را هم بخوانید :   نکته برای وبمسترها: تفاوت بک لینک دائمی با رپورتاژ خبری

سایت ما حاوی مقالات مفید آموزشی درباره سئوی سایت است

برای پیدا کردن مطلب مورد نظر می توانید موضوع مورد نظر خود را جستجو نمایید

 

در پاسخ این سوال که رپورتاژ چیست می توان بیان کرد رپورتاژ آگهی اصولا مزایای تبلیغات چاپی سنتی را با مقالات ویژه‌ای که توسط یک گزارشگر خبری نوشته می گردد را ترکیب می کند. داستان‌های ویژه اغلب به‌ ویژگی‌های بیشتر و خاص‌تری در مورد شرکت یا محصولات شما به نسبت تبلیغات سنتی می‌پردازد. با این ‌وجود، شما نسبت به مورد هایی که به چاپ می‌رسد کنترل کمتری دارید. از طریق پرداخت هزینه‌ای بیشتر برای فضای اختصاص‌یافته به مطلب خودتان، شما قدرت و کنترل کلی بر کلیت پیام موردنظر دارید و این به آن معنا می باشد که شما به ‌گونه کامل قادر به تصریح کردن به مزایا محصولات و خدمات یا ارائه یک داستان یا روایت اثرگذار در این زمینه هستید.
از میان وب سایت هایی که ارزش بالای جهت دریافت بک لینک دارند، اولیت زیر را در خرید رپورتاژ مدنظر قرار دهید :

 

  1. وب سایت های سئو قوی

 

  1. وب سایت های خبری قوی

 

  1. وب سایت های سرگرمی قوی

 

  1. وب سایت های مرتبط با موضوع فعالیت شما

 

  1. حال بر اساس درخواست های بیشمار شما و دوستان شما در سال گذشته، وب سایت

نیوسئو

  1. برآن شده می باشد که بخش

رپورتاژ خبری

  1. را برای بهره گیری عموم، فعال نماید که البته با در نظر داشتن سطح بالای وب سایت نیوسئو در موتور جستجوگر گوگل (رتبه اول گوگل در بیش از 400 عبارت کلیدی و 50 عبارت کلیدی بسیار پر کلیک) و داشتن حدود 4000 آیپی (بازدیدکننده) روزانه، قطعا هر مطلبی در این وب سایت منتشر نخواهد گردید.

 

  1. یکی دیگر از نکات مهم

رپورتاژ خبری

  1. در وب سایت نیوسئو این می باشد که با در نظر داشتن اینکه مطالب وب سایت نیوسئو تنها با گذشت 24 ساعت پس از انتشار توسط ده ها وب سایت کپی می شوند، ممکن می باشد بک لینک شما در وب سایت های دیگری هم قرار گیرد و بیش از پیش باعث

برندسازی

  1. و

سئو وب سایت

  شما گردد (البته به شرطی که مقاله شما ارزش کپی شدن داشته باشد …)

رپورتاژ چیست

رپورتاژ آگهی چیست :
تبلیغات اینترنتی دارای انواع و اقسام مختلفی  می باشد اگر شما در دنیای مجازی کار میکنید و در حال ارائه خدمات می باشید نیازمند تبلیغات می باشد با بهره گیری از تبلیغات به راحتی میتواند محصول خود را معرفی کنید یا به بیانی دیگر شرکت خود را برندینگ کنید .
تبلیغات انواع مختلفی دارد :
1-تبلیغات متنی در این نوع تبلیغات معمولا کلمه کلیدی وب سایت به عنوان یک لینک از وب سایت مبدا به مقصد قرار داده می گردد.
2-تبلیغات بنری :تبلیغات بنری که معمولا به صورت گیف یا فلش می باشد یک قالب تبلیغی می باشد که همراه با یک لینک از وب سایت تبلیغ گیرنده  به وب سایت تبلیغ دهنده  می باشد
3-تبلیغات رپورتاژ :این نوع تبلیغات که به صورت یک قالب خبری می باشد به گونه ای می باشد که به صورت چندین متن همراه با چندین لینک و تصویر می باشد
 
انواع دیگری از تبلیغات هست که در توضیحات بالا کوشش کرده ام مهمترین نوع تبلیغات را معرفی کنم در ادامه با معایب و مزایای رپورتاژ آگهی آشنا خوئاهید گردید :
 
مزایای رپورتاژ آگهی
مزایای رپورتاژ آگهی این می باشد که به دلیل وجود متن و تصویر و لینک به صورت کامل میتوانید وب وب سایت خود را معرفی کنید
از دیگر مزایای رپورتاژ آگهی این می باشد که به صورت همیشگی می باشد
 
معایب رپورتاژ آگهی:
1-نسبت به سایر تبلیغات گرانتر می باشد

این مطلب را هم بخوانید :   مقاله بهینه سازی سایت بک لینک های روی سرور