برای ایجاد کردن بک لینک رایگان به وب سایت راه های مختلفی هست ما در این مقاله 3 نمونه از راحت ترین و پرکاربرد ترین راه های ایجاد بک لینک رایگان را به شما آموزش می دهیم:

ایجاد کردن بک لینک رایگان

آپارات

از راحت ترین روش های ایجاد بک لینک قوی و همچنین همیشگی بهره گیری کردن از وب سایت آپارات می باشد که یکی از پرطرفدارترین و فعال ترین وب سایت ها در زمینه ی اشتراک گذاری فیلم و عکس می باشد،به همین علت برای گرفتن بک لینک رایگان بسیار مناسب می باشد.
برای دریافت کردن بک لینک همیشگی از آپارات آغاز شما بایستی یک فیلم مناسب در پنل کاربری خود بارگذاری کنید و بعد از آن شما می توانید متن و توضیحاتی راجع به عکس خود بنویسید و در این بین لینک وب سایت خود را نیز در آن قرار دهید و برای وب وب سایت خود یک بک لینک همیشگی داشته باشید.
ایجاد کردن بک لینک رایگان

کلوب

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی برای ایجاد کردن بک لینک رایگان که در بین کاربران به خصوص نسل جوان محبوبیت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده می باشد وب وب سایت کلوب می باشد که این وب وب سایت و آپارات هر دو توسط شرکت صبا ایده ساخته شده و مدیریت می گردد کلوب از وب سایت های موفقی می باشد که در زمان کمی جایگاه خاصی در زندگی روزانه مردم پیدا کرده می باشد برای قرار دادن لینک وب وب سایت خود در وب سایت کلوب بعد از ثبت نام در آن شروع به ارسال مقالات کنید و در متن مقالات لینک وب وب سایت خود را بنویسید و ارسال کنید.
ایجاد کردن بک لینک رایگان

فیسنما

از شبکه های اجتماعی دیگر برای ایجاد کردن بک لینک رایگان فیسنما می باشد که مانند فیسبوک می باشد و برای گذاشتن بک لینک رایگان در آن بایستی عضو وب سایت شوید و همانند فیسبوک وقایع روزانه خود را به اشتراک بگذارید و در انتها آن اسم و لینک وب سایت خود را قرار دهید.
یا واقعا دریافت بک لینک از وب سایت های مختلف تاثیر مثبتی بروی سئو وب سایت شما دارد یا نه !

بک لینک چیست ؟

بک لینک هر نوع لینک دریافتی از سایر وب وب سایت ها به وب وب سایت شماست.

اما خرید بک لینک از آنجایی اهمیت پیدا نمود که بروی رتبه وب وب سایت ها در جستجوی گوگل تاثیرگذار گردید و سئو کار ها برای سئو و بهبود رتبه وب وب سایت در گوگل از بک لینک بهره گیری کردند.
تا چند سال پیش وبمستر ها بک لینک را فقط بصورت تبلیغات متنی میشناختند که در سایتهای مختلف قرار میگرفت و قیمت خرید بک لینک در سایتهایی که رنک بالاتری در گوگل داشتند بیشتر بود .
همه وبمستران میدانند که مقصود از بک لینک در حقیقت همان تبلیغاتی متنی هست که در ستون کناری سایتهای مختلف ( بیشتر مجله های خبری زرد و کم بازدید ) قرار میگرد و به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشود . حدود ۵ سال سئو کاران و وبمستران برای بهبود رتبه وب سایت خود در گوگل بدنبال فروشندگان بک لینک بودند .

این مطلب را هم بخوانید :   نکته سئو : چرا بک لینک ها مهم هستد؟ و چگونه بک لینک بدست بیاوریم؟

بک لینک فالو

بک لینک فالو آن چیزی می باشد که از نظر گوگل بروی رتبه وب سایت شما تاثیر دارد . اما شرایط خاصی دارد .

خريد بک لينک همیشگی

خريد بک لينک قوی و خريد بک لينک همیشگی بصورت تبلیغات متنی تقریبا نایاب می باشد و کمتر وب سایتی چنین چیزی ارائه میدهد .
نکته مهم : بک لینک هایی که در قالب تبلیغات متن ارائه میشود برای مدت مشخصی هستند و پس از اتمام مدت خرید بک لینک ، از آن وب سایت حذف میشوند . پس پس از حذف ، رتبه وب وب سایت شما در گوگل افت شدیدی می ‌کند . حتی در زمانی که تبلیغات متنی فعال هستند از نظز گوگل خرید لینک محسوب شده و پس از مدتی بروی رتبه وب وب سایت شما تاثر منفی دارد .
 

خريد بک لينک


برای بهبود رتبه وب سایت خود در گوگل بدنبال خريد بک لينک قوی هستید ؟ برای پیشی گرفتن از رقبا در نتایج گوگل بدنبال خريد بک لينک همیشگی هستید ؟

آیا بک لینک از نظر شما همان تبلیغات متنی هست که در ستون کناری یا فوتر وب وب سایت های مختلف نظاره می‌کنیم ؟
اگر چنین می باشد بایستی بدانید که این نوع بک لینک دیگر تاثیر گذاری مثبتی بروی سئو وب سایت و رتبه وب سایت شما در گوگل ندارد . و دلیل آن هم این می باشد که با خرید بک لینک برای مدت زمان مشخصی ، مثلا یک تا سه ماه بک لینک شما در وب سایت ها قرار گرفته و سپس حذف میشود . خوب پس از حذف آن گوگل به وب وب سایت شما نمره منفی میدهد و رتبه وب سایت شما در گوگل افت می ‌کند . حتی در همان زمانی که بک لینک شما در سایتهای مختلف فعال می باشد ربوت گوگل آن را خرید لینک محسوب کرده و این برای رتبه وب سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت . دلیل آن هم این می باشد که همیشه وب وب سایت هایی که بک لینک ارائه میدهند ، چند بک لینک مخلتف به وب سایت های مختلف میدهند و در همه صفحات این وب وب سایت ها این بک لینک ها تکرار میشود . دلیل دیگر تاثیر منفی خرید بک لینک نیز ارتباط نداشتن صفحات مختلف آن وب وب سایت ها با محتوای وب سایت شماست .
 

این مطلب را هم بخوانید :   فکر کردن کافی است، بک لینک های مورد نطرمان را درست کنیم

بک لينک رايگان

آیا برای صرفه جویی در هزینه بدنبال بک لينک رايگان یا خرید بک لینک ارزان هستنید ؟ آیا بدنبال وب سایت هایی هستید که بک لینک رایگان یا ازران ارائه میدهند . آیا بک لینک رایگان بروی سئو و رتبه وب سایت شما در گوگل تاثیرگذار می باشد ؟
با روش های دریافت بک لينک رايگان آشنا شوید :

  • بعضی از انجمن ها ( فروم ها ) امکان قرار دادن بک لینک رایگان در محتوای نوشته را دارند.
  • بعضی از سایتهای تبلیغات رایگان و نیازمندیها امکان درج بک لينک رايگان و خرید بک لينک ارزان را ارائه میدهند.
  • بعضی از وب سایت های خبری امکان تبلیغات رایگان و بک لینک رایگان در بخش کامنت ها ( نظرات ) را دارند.


اما نکنه مهم این می باشد که مطمئن شوید اولا این بک لینک های رایگان فالو باشد و دوما پس از مدتی از سایتها حذف نشود. زیر اگر نوفالو باشد که بطور کلی هیچ فایده ای ندارد . و اگر پس مدتی نیز حذف گردد نیز برای سئو و رتبه وب سایت شما تاثیر منفی دارد .
 

چرا بک لنیک دیگر برای سئو موثر نیست ؟

خوب حالا وقت پاسخ می باشد ؛ بله با در نظر داشتن الگوریتم های جدید گوگل ، قطعا بک لینک به عنوان چیزی که مشهور می باشد ( همان تبلیغاتی متنی لینک دار ) نه تنها برای سئو مفید نیست ، بلکه مضر هم هست و از نظر گوگل ، اسپم شناخته میشود که این موضوع علت های مختلفی دارد .
اما یکی از مهمترین علت های بی ارزش بود بک لینک برای بهبود رتبه گوگل و سئو این می باشد که تبلیغات متنی یا همان بک لنیک ها برای یک زمان موقتی در وب سایت ها قرار میگرند و خریدار بک لنیک به هر حال برای یک مدت یک تا شش ماهه یا نهایتا یک ساله میتواند هزینه خرید بک لینک را پرداخت کند و درواقع به هیچ عنوان چیزی به عنوان بک لینک همیشگی وجود ندارد . ( بصورت تبلیغات متنی ) !
و خوب روبوت های گوگل زمانی که شاهد حذف بک لینک از وب سایت ها هستند این را به منزله خرید بک لینک محاسبه میکنند و به وب سایت تبلیغ دهنده نمره منفی میدهد. و خوب قاعدتا فروشنده بک لینک نیز با در نظر داشتن محدودیت های فضای تبلیغاتی وب سایت خود ، نمیتواند تعداد نا محدودی از بک لینک همیشگی را به مشتریان خود ارائه دهد .
 
اما مناسب ترین راهکار لینک بیلدینگ چیست ؟ و مناسب ترین نوع بک لینک کدام می باشد ؟
بک لینک فالو در قالب رپورتاژ آگهی همیشگی که در سایتهای پربازدید قرار میگیرد مناسب ترین بک لینک طبیعی از نظر گوگل می باشد.

این مطلب را هم بخوانید :   آموزش سئو: آموزش ساختن بک لینک

رپورتاژ

اگر بدنبال مناسب ترین تکنیک سئو هستید و میخواهید وب وب سایت شما در نتایج گوگل بصورت استاندارد بالا بیاید تا به رتبه اول برسد ، مناسب ترین انتخاب خرید رپورتاژ آگهی می باشد .
در متن رپورتاژ آگهی ۳ تا ۵ کلمه کلیدی مورد نظر شما به وب سایتتان لینک فالو میشود . این بک لینک همیشگی فالو واقعی می باشد . اگر رپورتاژ در سایتهای خبری معتبر و پربازدید منتشر گردد و برای همیشه آرشیو گردد قطعا در کوتاه مدت و بلند مدت تاثیر بسیار عالی بروی رتبه وب سایت شما در گوگل خواهد داشت . انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری پربازدید به صرفه ترین روش استاندارد برای دریافت بک لنیک در تمام دنیاست.

سایت ما حاوی مقالات مفید آموزشی درباره سئوی سایت است

برای پیدا کردن مطلب مورد نظر می توانید موضوع مورد نظر خود را جستجو نمایید